SPRINTTISUUNNISTUS JALASJÄRVEN KIUSASKALLIOLLA VAPPUNA:

IX Pellavarastit, Pellavasprintti 1.5.2009

Lähtöluettelo sarjoista joissa on kurikkalaisia mukana

H21 (2680 m)

  76    18.10 Isoniemi Mikko           RaJu
  77    18.11 Perä Tapio               RR
  78    18.12 Hall Andreas             Femman
  79    18.13 Sabel Mikko              HlS
  80    18.14 Lehtola Hannu            KanKi
  81    18.15 Hemminki Antti           RasKe
  82    18.16 Nurminen Ilkka           HS
  83    18.17 Innanen Sakari           LaihLu
  84    18.18 Iivari Antti             RasKu
  85    18.19 Ekonoja Antti            PelPo
  86    18.20 Hannuksela Jari          SK-Pohjant
  87    18.21 Gorokhov Sergey          RasKu
  88    18.22 Korkeakangas Antti       RaJu
  89    18.23 Bäckström Robin          Femman
  90    18.24 Hemminki Jukka           PoRa
  91    18.25 Sabel Ville              HlS
  92    18.26 Pohjonen Jukka           IkNV
  93    18.27 Lahti Aki                IHR
  94    18.28 Välikorpi Jari           RasKu
  95    18.29 Virta Jani               SV
  96    18.30 Taivainen Juho-Matti     PelPo
  97    18.31 Aaltonen Vesa            Brahe
  98    18.32 Kivelä Marko             ViPa

H40 (2680m)

 133    18.08 Kinnari Jukka            SuJu
 101    18.35 Rinta-Keturi Mika        RaJu
 102    18.36 Nevala Pasi              TeuRi
 103    18.37 Haverinen Arto           KaSu

H50 (2200m)

 134    18.09 Kangasmäki Esa           SuJu
  50    18.18 Laaksonen Lasse          SuSi
  51    18.19 Rintamäki Seppo          RaJu
  52    18.20 Lahti Kalevi             IHR
  53    18.21 Malinen Pentti           KaSu
  54    18.22 Hilli Veikko             RaJu
  55    18.23 Jetsonen Juhani          KuoSu
  56    18.24 Heikkinen Jarmo          RastiE4
  57    18.25 Halla-aho Timo           Iisu
  58    18.26 Takalampi Arto           RaJu
  59    18.27 Rajamäki Timo            KyRa
  60    18.28 Uusihonko Arto           HSU
  61    18.29 Ala-Hukkala Juha         RaJu

H55 (2200m)

 135    18.08 Majasaari Kari           SuJu
  62    18.30 Kaataja Jorma            RasKe
  63    18.31 Herttua Martti           LapVi
  64    18.32 Äijö Matti               IkNV
  65    18.33 Keltamäki Seppo          Iisu
  66    18.34 Högnäs Tore              Brahe
  67    18.35 Rytkönen Harri           KR
  68    18.36 Hyvönen Markku           KuoSu

H60 (1870m)

 105    18.20 Kankaanpää Jussi         RaJu
 106    18.21 Hörkkö Jaakko            MS Parma
 107    18.22 Halkosaari Severi        HimU
 108    18.23 Hahtola Aulis            RasKu
 109    18.24 Backman Sven-Olof        Falken
 110    18.25 Ilkka Jarmo              RaJu
 111    18.26 Taipalus Esko            RasKe

H70 (1640m)

  20    18.19 Mäki-Lohiluoma Tuomo     RasKu
  21    18.20 Kalliokoski Jorma        LapVi
  22    18.21 Haanpää Pentti           RasKu

H18 (2200m)

  69    18.37 Laitila Matti            KortJV
  70    18.38 Pihlajaniemi Joakim      RaJu
  71    18.39 Uusihonko Jussi          HSU
  72    18.40 Virnala Jussi            RasKu
  73    18.41 Pirttinen Joni           KortJV
  74    18.42 Rinta Matias             PoRa
  75    18.43 Pukkinen Mika            YKV

D18 (1870m)

 127    18.42 Hautamäki Saara          KortJV
 128    18.43 Tuohimäki Katariina      RasKu
 129    18.44 Ylipelkola Essi          LappVe
 130    18.45 Latva-Kiskola Piia       RasKu
 131    18.46 Hautamäki Siiri          KortJV

D14 (1640m)

  39    18.38 Luomajärvi Pia           IkNV
  40    18.39 Heittola Suvi            RasKu
  41    18.40 Pirttinen Riina          KortJV